Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-17 PLV-17.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-17 PLV-17.etap.6
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski 86`176`42 BIKE U UP.S.C.25.1.201838:01.2s. 355w 347/863w 42.4/73.90/00/0 1/114.6s0/0435/57630.9/410/0
2.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`42 Tacx30.1.201838:42.6s. 349w 337/895w 41.7/77.10/00/0 4/155s0/0339/46322.9/29.30/0
3.Pawel Nalezyty 85`186`26 BIKE U UP24.1.201839:17.0s. 345w 339/827w 41.1/72.80/00/0 3/140.8s0/0332/40525.2/33.30/0
4.Remi Ornowski 80`182`41 BIKE U UP31.1.201839:50.2s. 318w 311/847w 40.5/71.689/1140/0 2/136.2s81/94330/41026/33.40/0
5.Kacper Jurak 91`198`35 BIKE U UP2.2.201844:39.4s. 456w 279/1444w 36.1/75.575/1140/0 6/180.8s62/86262/61519.5/36.40/0
6.Lukasz Gadzik 83`180`38 PLV-Goran-Team25.2.201844:47.6s. 214w 199/470w 36/69.380/96162/179 5/162s72/82256/29321.8/29.9176/179
7.Krzysztof Bejner 94`174`55 plv-team.pl28.12.201747:09.2s. 236w 225/557w 34.2/70.969/94135/193 7/200.6s59/66234/27018.2/26.5149/152
Klasyfikacja górska PLV-17.etap.6
Nazwisko pkt. p3 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p4 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski110 1/216.8s0/0345/67228.2/47.20/0 2/161s0/0358/56624.6/43.50/0
2.Klaudiusz Rzeszowski110 2/218s0/0389/67928.1/45.90/0 1/160.2s0/0427/60624.7/430/0
3.Pawel Nalezyty70 4/218.6s0/0355/66728/47.20/0 3/165.8s0/0360/56423.9/43.30/0
4.Remi Ornowski70 3/218.4s87/109338/66528/47.20/0 4/167.2s85/111327/63823.7/45.90/0
5.Kacper Jurak40 5/244.6s73/114335/61425/42.50/0 5/188.4s67/90332/64521/43.60/0
6.Lukasz Gadzik20 6/258.6s73/86255/45323.7/42.8164/170 6/209.8s72/90264/36218.9/38.8168/173
7.Krzysztof Bejner0 7/272.2s66/75270/35122.5/31.1138/145 7/214.8s71/84271/42318.4/37.2140/146
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-17.etap.6
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p7 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski145 1/36.2s0/0442/50549.7/51.30/0 1/37s0/0402/55648.8/52.60/0 2/38s0/0394/52747.3/51.80/0
2.Remi Ornowski115 2/37.4s102/110391/51248/50.80/0 2/37.6s97/106369/48747.8/50.30/0 4/40.4s87/89331/34844.6/44.90/0
3.Pawel Nalezyty95 3/38.6s0/0379/39146.6/46.90/0 4/38.4s0/0387/46846.9/47.40/0 3/39.2s0/0360/38645.8/47.30/0
4.Klaudiusz Rzeszowski95 4/38.6s0/0331/43146.6/480/0 3/38.2s0/0323/38947.1/47.60/0 1/37.8s0/0365/60947.8/55.50/0
5.Lukasz Gadzik40 6/42.8s80/83201/22842.1/43.4147/150 6/43.4s79/82197/26641.5/42.9151/152 5/43s80/85200/23341.9/44.3163/167
6.Kacper Jurak30 5/41.8s88/91305/33642.9/43.60/0 5/41.8s88/92315/57643.1/470/0 7/48.8s78/97208/63936.9/47.10/0
7.Krzysztof Bejner5 7/46.6s76/78229/24438.7/39119/121 7/46.4s76/78232/30738.8/39124/125 6/47s63/65221/23038.2/38.8139/140
Klasyfikacja zjazdowa PLV-17.etap.6
Nazwisko pkt. p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p6 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski55 2/368.2s0/0314/72251.8/77.10/0 1/156s0/0292/67455.4/68.70/0
2.Jakub Rucinski55 1/367.6s0/0362/86351.9/73.90/0 2/156.6s0/0360/80255.2/64.70/0
3.Pawel Nalezyty40 3/383.4s0/0318/81249.7/72.80/0 3/161.4s0/0312/82753.6/64.50/0
4.Remi Ornowski30 4/395.6s89/103286/55748.2/71.60/0 4/166s91/101289/77352/64.30/0
5.Krzysztof Bejner15 5/431s70/79200/48244.3/70.9134/143 6/188s69/76158/50146/62.6139/193
6.Kacper Jurak10 7/438.4s79/99204/70943.5/73.70/0 5/179.4s73/109192/106548.2/65.30/0
7.Lukasz Gadzik5 6/432.4s87/96158/43144.1/69.3163/170 7/190.2s86/94125/43945.4/60.6159/168
Klasyfikacja itt PLV-17.etap.6
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Pawel Nalezyty24.1.2018I-1,330254p 77kg 4.48w/kg 6w 2357s. 345w 339w 827w 41.1km/h 72.8km/h 0000
2.Remi Ornowski31.1.2018I0,625234p 72kg 4.42w/kg 7w 2390.2s. 318w 311w 847w 40.5km/h 71.6km/h 0089114
3.Jakub Rucinski25.1.2018I-1.320229p 78kg 4.55w/kg 8w 2281.2s. 355w 347w 863w 42.4km/h 73.9km/h 0000
4.Klaudiusz Rzeszowski30.1.2018I015156p 94kg 3.71w/kg 12w 2322.6s. 349w 337w 895w 41.7km/h 77.1km/h 0000
5.Krzysztof Bejner28.12.2017I-0.710120p 86kg 2.74w/kg 11w 2829.2s. 236w 225w 557w 34.2km/h 70.9km/h 1351936994
6.Lukasz Gadzik25.2.2018I+0.45103p 75kg 2.85w/kg 15w 2687.6s. 214w 199w 470w 36km/h 69.3km/h 1621798096
7.Kacper Jurak2.2.2018I0,6027p 83kg 5.49w/kg 177w 2679.4s. 456w 279w 1444w 36.1km/h 75.5km/h 0075114
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.