Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-17 PLV-17.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-17 PLV-17.etap.5
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Pawel Nalezyty 85`186`26 BIKE U UP18.1.201827:59.8s. 351w 345/868w 38.4/710/00/0 2/88s0/0395/86841/59.80/0
2.Jakub Rucinski 86`176`42 BIKE U UP.S.C.19.1.201828:00.4s. 350w 334/957w 38.3/70.90/00/0 1/81.2s0/0443/94844.3/63.90/0
3.Remi Ornowski 80`182`41 BIKE U UP19.1.201829:12.0s. 317w 311/752w 36.8/70.489/1210/0 5/99.2s88/103293/75236.3/58.40/0
4.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`42 Tacx18.1.201829:56.0s. 355w 339/802w 35.9/74.40/00/0 4/95s0/0357/79637.9/62.20/0
5.Grzes Sadowski 85`180`32 Gryf Tczew28.1.201831:25.8s. 310w 269/857w 34.2/67.699/1310/0 3/95s105/123311/75537.8/55.70/0
6.Krzysztof Bejner 94`174`55 plv-team.pl20.12.201733:16.8s. 260w 246/460w 32.3/68.773/92124/142 7/124.2s66/84215/43430.1/56.4134/142
7.Lukasz Gadzik 83`180`38 PLV-Goran-Team22.2.201833:40.6s. 217w 207/457w 31.9/68.281/100169/181 6/119s80/97180/37530.2/54.5175/181
8.Kacper Jurak 91`198`35 BIKE U UP19.1.201835:51.0s. 262w 250/854w 29.9/72.675/1210/0 8/127.4s77/121223/71128.1/60.20/0
Klasyfikacja górska PLV-17.etap.5
Nazwisko pkt. p3 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p7 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski80 2/130.2s0/0443/77538.7/52.90/0 1/94.8s0/0480/74037.9/620/0 2/76.8s0/0456/80232.8/53.90/0
2.Jakub Rucinski70 3/132s0/0377/76838.2/54.60/0 3/99s0/0403/95736.3/65.70/0 1/71s0/0436/77635.5/520/0
3.Grzes Sadowski70 1/125s106/117422/70740.3/48.60/0 2/98.4s104/115393/56936.5/53.50/0 4/84.6s101/110330/48529.8/48.30/0
4.Pawel Nalezyty50 4/138s0/0355/69736.5/49.90/0 4/104.2s0/0372/76134.5/59.80/0 3/77.6s0/0384/70832.4/50.50/0
5.Remi Ornowski30 5/138s93/112341/69236.5/51.80/0 5/104.4s89/109347/69634.5/59.30/0 5/93.4s83/98286/56227/49.90/0
6.Krzysztof Bejner10 7/162.4s72/83269/45931.1/45.3123/130 6/119s71/78276/42030.3/58.3121/131 6/94.8s73/81291/39926.6/47.2132/139
7.Lukasz Gadzik5 6/159.4s82/96231/37531.6/44.1169/174 7/124s82/95235/41829/50.1171/176 7/102s77/92233/35424.7/45.4177/180
8.Kacper Jurak0 8/167s76/111280/58130.2/49.70/0 8/134.6s69/98271/71526.7/610/0 8/122.2s72/110226/59520.7/51.90/0
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-17.etap.5
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p8 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski145 1/30.6s0/0395/58347.3/54.30/0 1/31.8s0/0380/56445.2/49.30/0 2/43.4s0/0457/70141.6/48.50/0
2.Pawel Nalezyty110 3/32s0/0346/53045.1/49.70/0 3/33s0/0343/42143.6/44.90/0 3/47s0/0395/66538.4/49.10/0
3.Remi Ornowski85 2/31.8s90/108358/55545.1/50.30/0 2/33s98/102334/41543.6/44.80/0 4/51s87/100324/61735.2/47.90/0
4.Grzes Sadowski70 7/38.8s98/109225/30237/41.40/0 8/44.8s97/99195/20832.2/32.50/0 1/41.6s108/131527/85743.1/58.80/0
5.Klaudiusz Rzeszowski65 4/34.4s0/0335/49142/46.50/0 5/37.4s0/0312/34338.4/38.80/0 5/54.4s0/0329/59533/45.30/0
6.Lukasz Gadzik30 6/36s87/92205/30239.9/44.6155/157 4/36.8s81/85228/26339/40.8162/163 7/58.2s82/91215/35430.9/40173/176
7.Kacper Jurak15 5/34.6s90/103313/40341.4/47.70/0 6/37.8s91/96296/32638.2/39.10/0 8/65.4s69/99235/66527.4/48.60/0
8.Krzysztof Bejner5 8/40.8s72/76207/30835.3/37.3110/113 7/40.6s74/75248/27935.5/35.8117/119 6/57.4s77/83267/41331.4/40.2125/130
Klasyfikacja zjazdowa PLV-17.etap.5
Nazwisko pkt. p4 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p6 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski50 1/19.2s0/0219/43865.8/74.40/0 3/63s0/0288/60842.9/570/0
2.Jakub Rucinski50 3/19.6s0/0289/83064.3/70.90/0 1/54.4s0/0446/89949.7/61.70/0
3.Kacper Jurak35 2/19.4s94/102228/32264.8/72.60/0 5/67.2s79/103252/63140.1/55.60/0
4.Pawel Nalezyty35 5/19.8s0/0225/47163.6/710/0 2/57.2s0/0373/72147.1/55.40/0
5.Remi Ornowski30 4/19.8s100/104250/39963.5/70.40/0 4/65s85/110266/58141.5/55.80/0
6.Krzysztof Bejner5 7/21.2s70/73114/11859.3/68.7119/125 6/71.8s81/92191/40437.7/52.8124/133
7.Grzes Sadowski5 6/21s87/123127/15760.2/67.60/0 8/74.6s96/103173/35336.2/51.80/0
8.Lukasz Gadzik0 8/21.2s90/96114/19559.6/68.2170/170 7/72.8s90/97149/37137/51.3171/175
Klasyfikacja itt PLV-17.etap.5
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Pawel Nalezyty18.1.2018I-1,330258p 77kg 4.56w/kg 6w 1679.8s. 351w 345w 868w 38.4km/h 71km/h 0000
2.Remi Ornowski19.1.2018I0,625248p 72kg 4.4w/kg 6w 1752s. 317w 311w 752w 36.8km/h 70.4km/h 0089121
3.Jakub Rucinski19.1.2018I-1.320157p 78kg 4.49w/kg 16w 1680.4s. 350w 334w 957w 38.3km/h 70.9km/h 0000
4.Klaudiusz Rzeszowski18.1.2018I015134p 94kg 3.78w/kg 16w 1796s. 355w 339w 802w 35.9km/h 74.4km/h 0000
5.Lukasz Gadzik22.2.2018I+0.410131p 75kg 2.89w/kg 10w 2020.6s. 217w 207w 457w 31.9km/h 68.2km/h 16918181100
6.Kacper Jurak19.1.2018I0,65131p 83kg 3.16w/kg 12w 2151s. 262w 250w 854w 29.9km/h 72.6km/h 0075121
7.Krzysztof Bejner20.12.2017I-0.70115p 86kg 3.02w/kg 14w 1996.8s. 260w 246w 460w 32.3km/h 68.7km/h 1241427392
8.Grzes Sadowski28.1.2018I-2,1072p 77kg 4.03w/kg 41w 1885.8s. 310w 269w 857w 34.2km/h 67.6km/h 0099131
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.