Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-17 PLV-17.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-17 PLV-17.etap.4
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Grzes Sadowski 85`180`32 Gryf Tczew22.1.201810:38.6s. 422w 409/707w 36.8/46.4108/1170/0 5/37.2s105/117394/70741.1/46.40/0
2.Jakub Rucinski 86`176`42 BIKE U UP.S.C.10.1.201810:45.6s. 409w 408/743w 36.4/51.40/00/0 1/34.2s0/0468/74344.7/51.40/0
3.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`42 Tacx8.1.201811:47.8s. 396w 396/766w 33.2/49.70/033/219 2/34.8s0/0481/76643.8/49.728/206
4.Pawel Nalezyty 85`186`26 BIKE U UP18.1.201811:48.0s. 358w 354/720w 33.2/490/00/0 3/35.6s0/0431/72043/490/0
5.Kacper Jurak 91`198`35 BIKE U UP16.1.201812:00.0s. 377w 361/731w 32.6/47.578/1280/0 4/36.8s92/122409/73141.6/44.50/0
6.Remi Ornowski 80`182`41 BIKE U UP10.1.201812:23.8s. 312w 304/654w 31.6/4781/1120/0 7/45s82/88253/46734.1/36.10/0
7.Lukasz Gadzik 83`180`38 PLV-Goran-Team17.2.201813:16.6s. 243w 236/418w 29.5/4480/100165/174 6/42.6s86/92216/38835.8/38.8173/174
8.Krzysztof Bejner 94`174`55 plv-team.pl20.11.201713:57.4s. 323w 309/571w 32.2/8373/90134/196 9/124.4s70/90242/57140.1/83137/144
9.Agnieszka Bejner 68`155`29 Gryf Tczew14.1.201819:57.0s. 135w 125/371w 19.6/34.20/00/0 8/65.6s0/0116/37122.9/34.20/0
Klasyfikacja górska PLV-17.etap.4
Nazwisko pkt. p1 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p3 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Grzes Sadowski60 1/136.2s106/115457/58638.3/430/0 1/410.2s109/117404/52535.5/40.70/0
2.Jakub Rucinski50 2/145.8s0/0405/63935.8/45.40/0 2/416s0/0402/66035.1/46.80/0
3.Klaudiusz Rzeszowski25 5/162.4s0/0385/72432.2/4726/218 4/457.6s0/0393/64831.9/44.835/219
4.Kacper Jurak25 4/160s69/128372/67032.6/44.50/0 5/467.2s80/110356/71531.2/47.40/0
5.Pawel Nalezyty25 6/167.2s0/0324/55331.2/41.40/0 3/451.4s0/0358/62732.3/44.60/0
6.Remi Ornowski20 3/153.6s84/112349/65434/470/0 7/487.8s80/107295/61429.9/44.40/0
7.Krzysztof Bejner5 8/184.4s71/82282/47128.3/36.1120/144 6/469.6s74/88339/56231.1/39.3139/196
8.Lukasz Gadzik0 7/171s77/96252/41830.5/44152/168 8/523s79/94236/41027.9/38.7168/174
9.Agnieszka Bejner0 9/244.6s0/0144/22221.3/27.40/0 9/793s0/0123/36718.4/300/0
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-17.etap.4
Nazwisko pkt. p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski90 1/40.8s0/0428/67644.1/48.70/0
2.Klaudiusz Rzeszowski75 2/43.4s0/0401/64441.4/4646/215
3.Pawel Nalezyty60 3/45s0/0346/54440.1/43.90/0
4.Kacper Jurak40 5/45.6s83/111345/56739.6/47.50/0
5.Grzes Sadowski35 4/45.2s108/111333/50739.9/40.40/0
6.Lukasz Gadzik10 8/49.4s88/100208/33036.4/42.1168/169
7.Remi Ornowski5 6/46s77/94324/44339.2/46.10/0
8.Agnieszka Bejner0 9/74.4s0/0106/17524.2/26.70/0
9.Krzysztof Bejner0 7/48.8s81/87293/47836.8/40.5128/131
Klasyfikacja zjazdowa PLV-17.etap.4
Nazwisko pkt. C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Agnieszka Bejner0
2.Krzysztof Bejner0
3.Lukasz Gadzik0
4.Remi Ornowski0
5.Kacper Jurak0
6.Pawel Nalezyty0
7.Klaudiusz Rzeszowski0
8.Jakub Rucinski0
9.Grzes Sadowski0
Klasyfikacja itt PLV-17.etap.4
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Jakub Rucinski10.1.2018I-1.330432p 78kg 5.24w/kg 1w 645.6s. 409w 408w 743w 36.4km/h 51.4km/h 0000
2.Klaudiusz Rzeszowski8.1.2018I025388p 94kg 4.21w/kg 0w 707.8s. 396w 396w 766w 33.2km/h 49.7km/h 3321900
3.Pawel Nalezyty18.1.2018I-1,320301p 77kg 4.65w/kg 4w 708s. 358w 354w 720w 33.2km/h 49km/h 0000
4.Remi Ornowski10.1.2018I0,615217p 72kg 4.33w/kg 8w 743.8s. 312w 304w 654w 31.6km/h 47km/h 0081112
5.Grzes Sadowski22.1.2018I-2,110216p 77kg 5.48w/kg 13w 638.6s. 422w 409w 707w 36.8km/h 46.4km/h 00108117
6.Lukasz Gadzik17.2.2018I+0.45172p 75kg 3.24w/kg 7w 796.6s. 243w 236w 418w 29.5km/h 44km/h 16517480100
7.Kacper Jurak16.1.2018I0,60159p 83kg 4.54w/kg 16w 720s. 377w 361w 731w 32.6km/h 47.5km/h 0078128
8.Krzysztof Bejner20.11.2017I-0.70143p 86kg 3.76w/kg 14w 837.4s. 323w 309w 571w 32.2km/h 83km/h 1341967390
9.Agnieszka Bejner14.1.2018I-2,1099p 60kg 2.25w/kg 10w 1197s. 135w 125w 371w 19.6km/h 34.2km/h 0000
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.