Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-17 PLV-17.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-17 PLV-17.etap.3
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Remi Ornowski 80`182`41 BIKE U UP2.1.201826:08.0s. 365w 347/1049w 45.3/62.981/1090/0 2/70.4s84/92523/104951.7/620/0
2.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`42 Tacx23.12.201726:13.2s. 346w 329/834w 45.1/68.20/00/30 1/70.2s0/0487/83451.8/58.80/0
3.Jakub Rucinski 86`176`42 BIKE U UP.S.C.22.12.201726:14.0s. 368w 358/807w 45.1/63.50/00/0 3/70.8s0/0508/69351.4/54.50/0
4.Pawel Nalezyty 85`186`26 BIKE U UP22.12.201726:48.8s. 340w 326/919w 44.1/64.10/00/0 4/78.8s0/0378/51646.3/47.80/0
5.Grzes Sadowski 85`180`32 Gryf Tczew21.12.201726:58.0s. 334w 320/893w 43.9/65.1103/1200/0 5/79.4s110/115377/89345.9/53.60/0
6.Lukasz Gadzik 83`180`38 PLV-Goran-Team28.12.201727:24.4s. 223w 214/556w 43.2/60.487/114170/189 6/84.2s86/99230/39443.4/46.4178/188
7.Krzysztof Bejner 94`174`55 plv-team.pl20.11.201730:34.0s. 236w 231/596w 38.8/57.973/91118/133 8/107s62/74215/35935.3/40.4118/121
8.Kacper Jurak 91`198`35 BIKE U UP4.1.201831:05.8s. 246w 235/747w 38/64.771/1010/0 7/92.6s66/86254/74739.3/49.20/0
9.Agnieszka Bejner 68`155`29 Gryf Tczew13.1.201837:59.0s. 132w 129/305w 31.1/54.40/00/0 9/113.2s0/0134/19832/33.50/0
Klasyfikacja górska PLV-17.etap.3
Nazwisko pkt. p4 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Grzes Sadowski60 1/222s106/112401/60838.1/43.70/0
2.Remi Ornowski50 2/227.6s75/91373/66837.2/46.50/0
3.Jakub Rucinski40 3/234.4s0/0360/63936.1/44.20/0
4.Klaudiusz Rzeszowski30 4/234.6s0/0368/64236/45.10/30
5.Pawel Nalezyty20 5/246.8s0/0331/49834.3/40.60/0
6.Lukasz Gadzik10 6/249.6s87/112243/41833.9/42.6178/189
7.Kacper Jurak0 8/309.6s69/94239/60627.3/38.20/0
8.Krzysztof Bejner0 7/266.4s79/91243/50031.8/36.6126/133
9.Agnieszka Bejner0 9/361.2s0/0142/25723.4/29.70/0
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-17.etap.3
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p3 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski125 3/36.4s0/0437/59549.5/53.10/0 3/36.2s0/0467/56749.7/53.50/0 2/35.6s0/0426/55550.4/52.60/0
2.Pawel Nalezyty120 1/36s0/0453/67750/54.40/0 1/35s0/0511/72651.4/57.20/0 1/35.2s0/0491/57051.1/52.80/0
3.Jakub Rucinski105 2/36.4s0/0453/57149.4/53.50/0 2/35.4s0/0489/54750.8/52.70/0 4/39.6s0/0352/44645.4/460/0
4.Remi Ornowski90 6/38.8s88/101356/53746.3/530/0 4/36.4s97/104394/54249.5/52.40/0 3/35.8s80/99398/67650.3/55.60/0
5.Grzes Sadowski45 5/38.2s100/116391/68647.1/56.10/0 5/37s103/118425/73748.7/58.60/0 6/42.2s105/106299/36542.7/42.90/0
6.Lukasz Gadzik40 4/37.2s92/102309/44548.3/52.7160/169 6/40.2s85/90195/31144.8/47.8167/172 5/40.4s85/89181/26844.7/47171/180
7.Agnieszka Bejner0 9/55.6s0/0136/14132.4/32.80/0 9/57.2s0/0125/13331.5/32.10/0 9/58.2s0/0120/12930.9/31.60/0
8.Kacper Jurak0 7/39.4s80/94341/49645.5/51.10/0 8/46.8s77/95235/31438.5/42.40/0 8/46s72/81240/37939.2/43.10/0
9.Krzysztof Bejner0 8/46.8s74/79231/50038.5/39.8115/118 7/44.4s73/74247/25240.5/40.7119/121 7/44.8s73/74244/29840.2/40.4122/123
Klasyfikacja zjazdowa PLV-17.etap.3
Nazwisko pkt. p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski30 1/162.4s0/0253/77553.6/68.20/0
2.Pawel Nalezyty25 2/162.8s0/0315/88953.5/64.10/0
3.Jakub Rucinski20 3/163.2s0/0316/80753.4/63.50/0
4.Grzes Sadowski15 4/167.2s105/110277/82052.1/65.10/0
5.Remi Ornowski10 5/170.2s84/101270/83451.2/62.90/0
6.Lukasz Gadzik5 6/179.2s94/102162/55648.6/60.4175/186
7.Agnieszka Bejner0 9/211.8s0/0123/30541.2/54.40/0
8.Kacper Jurak0 7/179.8s67/93196/65848.4/64.70/0
9.Krzysztof Bejner0 8/188.2s73/77202/31546.3/57.9116/120
Klasyfikacja itt PLV-17.etap.3
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Jakub Rucinski22.12.2017I-1.330214p 78kg 4.72w/kg 10w 1574s. 368w 358w 807w 45.1km/h 63.5km/h 0000
2.Krzysztof Bejner20.11.2017I-0.725167p 86kg 2.74w/kg 5w 1834s. 236w 231w 596w 38.8km/h 57.9km/h 1181337391
3.Pawel Nalezyty22.12.2017I-1,320167p 77kg 4.42w/kg 14w 1608.8s. 340w 326w 919w 44.1km/h 64.1km/h 0000
4.Grzes Sadowski21.12.2017I-2,115164p 77kg 4.34w/kg 14w 1618s. 334w 320w 893w 43.9km/h 65.1km/h 00103120
5.Remi Ornowski2.1.2018I0,610163p 72kg 5.07w/kg 18w 1568s. 365w 347w 1049w 45.3km/h 62.9km/h 0081109
6.Agnieszka Bejner13.1.2018I-2,15149p 60kg 2.2w/kg 3w 2279s. 132w 129w 305w 31.1km/h 54.4km/h 0000
7.Lukasz Gadzik28.12.2017I+0.40141p 75kg 2.97w/kg 9w 1644.4s. 223w 214w 556w 43.2km/h 60.4km/h 17018987114
8.Kacper Jurak4.1.2018I0,60129p 83kg 2.96w/kg 11w 1865.8s. 246w 235w 747w 38km/h 64.7km/h 0071101
9.Klaudiusz Rzeszowski23.12.2017I00126p 94kg 3.68w/kg 17w 1573.2s. 346w 329w 834w 45.1km/h 68.2km/h 03000
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.