Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-17 PLV-17.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-17 PLV-17.etap.2
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski 86`176`42 BIKE U UP.S.C.13.12.201727:05.0s. 370w 362/829w 43.3/68.20/00/0 1/69s0/0498/62751.3/53.10/0
2.Pawel Nalezyty 85`186`26 BIKE U UP22.12.201727:23.4s. 351w 348/791w 42.8/68.80/00/0 2/72.8s0/0431/60748.7/52.80/0
3.Piotr Czyz 83`180`46 BCT Team18.12.201727:43.4s. 321w 311/854w 42.3/69.40/0182/220 4/76.4s0/0376/55646.5/51.2187/220
4.Grzes Sadowski 85`180`32 Gryf Tczew15.12.201728:02.4s. 329w 321/773w 41.8/70.3100/1200/0 3/76s109/120386/68046.5/54.10/0
5.Remi Ornowski 80`182`41 BIKE U UP20.12.201728:32.4s. 307w 301/753w 41.1/67.887/1130/0 5/78.8s91/98346/51444.9/48.40/0
6.Lukasz Gadzik 83`180`38 PLV-Goran-Team20.12.201729:56.2s. 216w 211/526w 39.2/66.586/109174/186 7/84.4s89/109203/27442/44.6179/182
7.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`42 Tacx16.12.201730:27.4s. 303w 275/783w 38.5/71.60/00/0 9/95.8s0/0211/31237.1/37.70/0
8.Lukasz Neubauer 93`182`37 plv-team.pl21.12.201731:27.8s. 264w 260/714w 37.3/69.592/1180/0 6/84s89/97293/40242/45.50/0
9.Kacper Jurak 91`198`35 BIKE U UP20.12.201732:45.4s. 248w 239/733w 35.8/69.379/1260/0 8/84.6s77/84285/44041.8/45.10/0
10.Krzysztof Bejner 94`174`55 plv-team.pl20.11.201733:53.2s. 236w 223/440w 34.8/43.671/90119/149 11/119.6s58/70177/22332.5/37.8120/133
11.Agnieszka Bejner 68`155`29 Gryf Tczew21.12.201740:00.8s. 149w 134/461w 29.3/62.989/1210/0 10/108s104/121144/39032.5/44.90/0
Klasyfikacja górska PLV-17.etap.2
Nazwisko pkt. p3 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski30 1/62.4s0/0517/71334.5/45.20/0
2.Grzes Sadowski25 2/64.4s101/113436/57833.6/41.10/0
3.Piotr Czyz20 3/66.4s0/0373/59832.5/42.9184/218
4.Jakub Rucinski15 4/70.4s0/0370/55030.7/44.30/0
5.Pawel Nalezyty10 5/75.8s0/0343/57628.5/46.20/0
6.Krzysztof Bejner5 6/76.6s72/80305/43828.2/36.4125/149
7.Remi Ornowski0 8/83.2s79/104288/60325.9/44.70/0
8.Lukasz Neubauer0 9/95.6s83/106264/48122.6/39.10/0
9.Kacper Jurak0 10/113.8s65/90211/45119/38.20/0
10.Lukasz Gadzik0 7/82.2s83/100269/40726.3/42.1180/186
11.Agnieszka Bejner0 11/116.6s82/92157/29618.6/30.90/0
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-17.etap.2
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski145 2/39.8s0/0350/64045.3/48.50/0 1/40.2s0/0366/42244.8/47.80/0 1/37.6s0/0406/51847.8/48.60/0
2.Pawel Nalezyty120 1/39.4s0/0357/69045.6/47.60/0 3/41.6s0/0340/39743.4/47.10/0 3/40.2s0/0336/42644.7/46.50/0
3.Grzes Sadowski80 4/41.6s101/104310/50443.4/44.50/0 5/44.4s99/101287/33240.5/40.90/0 4/43.4s102/106276/35041.6/42.20/0
4.Remi Ornowski70 3/40.2s97/104318/50144.8/46.50/0 2/41.4s85/89307/38543.6/45.50/0 6/43.8s87/96267/35841.1/42.60/0
5.Piotr Czyz70 5/41.8s0/0258/43943.1/46.1176/206 6/45.2s0/0243/33439.8/42.7186/220 2/38.6s0/0375/48246.6/47.6194/220
6.Lukasz Gadzik30 6/42s90/102219/40742.7/47.8175/177 4/43.8s84/89220/27941.1/43.2172/179 5/43.6s82/95191/26641.3/45.4175/179
7.Lukasz Neubauer10 8/44.4s100/110260/46440.5/41.90/0 7/46.6s97/105258/28138.6/41.70/0 7/44.8s95/109256/36240.2/42.20/0
8.Agnieszka Bejner0 11/57.8s91/104122/19831.1/38.90/0 11/67.8s82/9098/11126.6/28.10/0 11/62.4s91/96102/10928.9/32.90/0
9.Krzysztof Bejner0 10/49.4s78/80203/25136.5/37.6124/134 9/50.4s79/84213/22835.7/36.6111/132 10/56.4s59/68215/29931.9/36.9124/135
10.Kacper Jurak0 7/43.8s80/92271/48141.2/43.60/0 8/49.8s92/96220/25436.1/37.30/0 8/46.2s80/83232/33138.9/40.40/0
11.Klaudiusz Rzeszowski0 9/45.2s0/0246/52539.7/45.10/0 10/51.2s0/0213/25435.2/36.50/0 9/48.2s0/0212/31137.3/39.50/0
Klasyfikacja zjazdowa PLV-17.etap.2
Nazwisko pkt. p4 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Piotr Czyz30 1/115.2s0/0350/82750/69.4177/219
2.Grzes Sadowski25 2/116.6s102/111345/77349.3/70.30/0
3.Pawel Nalezyty20 3/119.6s0/0322/79148.1/68.80/0
4.Jakub Rucinski15 4/120.2s0/0323/77847.9/68.20/0
5.Remi Ornowski10 5/124.8s87/105289/71146.2/67.80/0
6.Lukasz Neubauer5 6/131.4s89/111252/67643.8/69.50/0
7.Agnieszka Bejner0 11/164.6s90/109129/36435/62.90/0
8.Krzysztof Bejner0 10/160.4s75/89179/31335.9/43.6118/148
9.Kacper Jurak0 9/137s69/100229/68642/69.30/0
10.Klaudiusz Rzeszowski0 7/132.4s0/0242/71543.5/71.60/0
11.Lukasz Gadzik0 8/134.6s88/102191/52642.8/66.5183/185
Klasyfikacja itt PLV-17.etap.2
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Pawel Nalezyty22.12.2017I-1,330318p 77kg 4.56w/kg 3w 1643.4s. 351w 348w 791w 42.8km/h 68.8km/h 0000
2.Remi Ornowski20.12.2017I0,625240p 72kg 4.26w/kg 6w 1712.4s. 307w 301w 753w 41.1km/h 67.8km/h 0087113
3.Jakub Rucinski13.12.2017I-1.320239p 78kg 4.74w/kg 8w 1625s. 370w 362w 829w 43.3km/h 68.2km/h 0000
4.Grzes Sadowski15.12.2017I-2,115215p 77kg 4.27w/kg 8w 1682.4s. 329w 321w 773w 41.8km/h 70.3km/h 00100120
5.Lukasz Neubauer21.12.2017I-2,110203p 85kg 3.11w/kg 4w 1887.8s. 264w 260w 714w 37.3km/h 69.5km/h 0092118
6.Piotr Czyz18.12.2017I0,05193p 75kg 4.28w/kg 10w 1663.4s. 321w 311w 854w 42.3km/h 69.4km/h 18222000
7.Lukasz Gadzik20.12.2017I+0.40173p 75kg 2.88w/kg 5w 1796.2s. 216w 211w 526w 39.2km/h 66.5km/h 17418686109
8.Kacper Jurak20.12.2017I0,60143p 83kg 2.99w/kg 9w 1965.4s. 248w 239w 733w 35.8km/h 69.3km/h 0079126
9.Krzysztof Bejner20.11.2017I-0.70109p 86kg 2.74w/kg 13w 2033.2s. 236w 223w 440w 34.8km/h 43.6km/h 1191497190
10.Agnieszka Bejner21.12.2017I-2,1088p 60kg 2.48w/kg 15w 2400.8s. 149w 134w 461w 29.3km/h 62.9km/h 0089121
11.Klaudiusz Rzeszowski16.12.2017I0078p 94kg 3.22w/kg 28w 1827.4s. 303w 275w 783w 38.5km/h 71.6km/h 0000
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.