Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-17 PLV-17.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-17 PLV-17.etap.1
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski 86`176`42 BIKE U UP.S.C.9.12.201728:05.8s. 401w 398/814w 46.7/76.10/00/0 2/71.2s0/0458/69849.6/54.80/0
2.Remi Ornowski 80`182`41 BIKE U UP4.12.201728:57.4s. 373w 363/935w 45.3/74.483/1040/0 6/76s86/96375/67246.3/510/0
3.Pawel Nalezyty 85`186`26 BIKE U UP9.12.201729:08.2s. 365w 362/842w 45/760/00/0 5/74.6s0/0399/57647.1/51.90/0
4.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`42 Tacx11.12.201730:13.6s. 322w 307/813w 43.4/79.90/00/0 3/73.6s0/0423/67147.8/52.20/0
5.Felipe Alvarado 82`180`34 Bike U Up13.12.201730:43.0s. 317w 310/706w 42.7/740/0178/215 8/78s0/0353/62545.1/49.6187/190
6.Kacper Jurak 91`198`35 BIKE U UP6.12.201730:54.6s. 538w 346/1410w 42.4/78.591/1210/0 1/62s105/121731/120456.7/70.50/0
7.Piotr Czyz 83`180`46 BCT Team10.12.201731:14.6s. 309w 302/703w 42/72.50/0159/220 7/77.8s0/0349/50545.3/49.2118/209
8.Grzes Sadowski 85`180`32 Gryf Tczew12.12.201731:32.0s. 293w 284/791w 41.6/72.1100/1180/0 4/74s109/118409/79147.5/56.10/0
9.Lukasz Gadzik 83`180`38 PLV-Goran-Team7.12.201732:53.4s. 209w 203/500w 39.9/72.988/110172/188 9/85.2s91/102203/34441.2/44.8169/175
10.Krzysztof Bejner 94`174`55 plv-team.pl20.11.201733:28.0s. 233w 224/465w 39.3/72.874/87118/145 11/105.8s63/76180/25236/48119/132
11.Lukasz Neubauer 93`182`37 plv-team.pl14.12.201735:21.6s. 234w 229/560w 37.1/76.194/1150/0 10/89.4s90/109250/44239.4/44.80/0
12.Agnieszka Bejner 68`155`29 Gryf Tczew12.12.201744:55.2s. 122w 114/315w 29.2/66.799/1190/0 12/114s102/113124/28830.6/37.70/0
Klasyfikacja górska PLV-17.etap.1
Nazwisko pkt. p4 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski30 1/116.4s0/0456/81340.2/560/0
2.Jakub Rucinski25 2/122.6s0/0385/74138.1/55.20/0
3.Grzes Sadowski20 3/124.8s103/113340/62637.5/51.30/0
4.Remi Ornowski15 4/125.8s81/104358/70437.2/53.60/0
5.Pawel Nalezyty10 5/132s0/0345/72635.4/52.60/0
6.Kacper Jurak5 6/137.6s83/106330/69434/54.20/0
7.Felipe Alvarado0 8/140.8s0/0286/56433.2/50.8182/186
8.Piotr Czyz0 10/167.4s0/0245/68828/51.6144/218
9.Lukasz Neubauer0 11/168.8s91/112235/50927.7/50.50/0
10.Krzysztof Bejner0 7/140.2s71/76289/46533.4/56.1126/145
11.Lukasz Gadzik0 9/153.2s88/102222/42330.5/48.7181/184
12.Agnieszka Bejner0 12/187.2s105/119155/30525/45.20/0
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-17.etap.1
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p3 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski135 2/38.8s0/0394/64646.4/53.50/0 1/37.6s0/0407/56947.8/50.60/0 1/38.8s0/0390/58446.2/57.30/0
2.Pawel Nalezyty85 3/39.4s0/0379/62845.8/53.70/0 3/38.6s0/0381/53546.5/490/0 2/39s0/0390/57746.2/58.50/0
3.Remi Ornowski85 1/38s79/92410/80847.4/55.70/0 2/38.2s82/93399/61747.1/49.10/0 3/39.4s81/96375/62445.8/58.50/0
4.Klaudiusz Rzeszowski65 6/42s0/0299/64742.8/55.70/0 6/42.2s0/0261/42942.7/47.20/0 4/42s0/0299/51142.7/63.30/0
5.Kacper Jurak60 8/44.8s90/105280/57340.1/55.20/0 10/45.8s88/105251/56439.3/460/0 10/47.6s92/108263/55938/600/0
6.Piotr Czyz35 5/42s0/0311/61442.8/52.3126/217 4/42s0/0298/44242.8/45120/120 5/42.2s0/0312/49642.7/57147/196
7.Grzes Sadowski30 7/44.2s98/103266/53240.6/50.40/0 9/44.6s100/108254/43040.4/42.40/0 8/43.6s98/100281/51241.3/55.30/0
8.Felipe Alvarado30 4/41s0/0334/62243.8/53180/183 5/42s0/0301/43442.8/45178/179 6/42.8s0/0298/53042.1/56.8176/179
9.Agnieszka Bejner0 12/59.8s98/107122/25430/47.10/0 12/66s102/10989/14827.3/33.70/0 12/70.8s100/10788/16925.4/49.40/0
10.Lukasz Neubauer0 11/48.6s94/105223/46837/50.40/0 11/46.2s98/108237/39339/44.10/0 11/48.8s94/108227/39236.7/55.80/0
11.Krzysztof Bejner0 10/48s76/82240/31637.4/41.8120/132 7/43s74/77246/31241.7/48.6123/134 7/43.2s75/76229/29541.6/60.7120/133
12.Lukasz Gadzik0 9/45.2s91/102214/46139.8/49.3172/179 8/43s88/97212/34741.9/47173/177 9/44.2s88/104219/36240.6/54174/177
Klasyfikacja zjazdowa PLV-17.etap.1
Nazwisko pkt. p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski30 1/36.8s0/0261/72858.6/79.90/0
2.Jakub Rucinski25 2/36.8s0/0353/78958.9/76.10/0
3.Pawel Nalezyty20 3/37.4s0/0321/84257.9/760/0
4.Kacper Jurak15 4/38.8s103/116232/54655.8/770/0
5.Remi Ornowski10 5/39s90/101259/53155.3/74.40/0
6.Grzes Sadowski5 6/39.8s109/114255/57754.4/72.10/0
7.Agnieszka Bejner0 12/47.6s105/113102/16845.3/66.70/0
8.Lukasz Neubauer0 8/40.4s101/110181/40053.5/76.10/0
9.Krzysztof Bejner0 10/42s75/78176/30951.4/72.8121/142
10.Lukasz Gadzik0 11/43.6s96/106130/34849.5/72.9176/179
11.Piotr Czyz0 7/40.2s0/0247/46753.8/72.5127/151
12.Felipe Alvarado0 9/40.6s0/0218/51153.3/74182/184
Klasyfikacja itt PLV-17.etap.1
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Jakub Rucinski9.12.2017I-1.330359p 78kg 5.14w/kg 3w 1685.8s. 401w 398w 814w 46.7km/h 76.1km/h 0000
2.Pawel Nalezyty9.12.2017I-1,325330p 77kg 4.74w/kg 3w 1748.2s. 365w 362w 842w 45km/h 76km/h 0000
3.Remi Ornowski4.12.2017I0,620233p 72kg 5.18w/kg 10w 1737.4s. 373w 363w 935w 45.3km/h 74.4km/h 0083104
4.Felipe Alvarado13.12.2017I-1,315227p 74kg 4.28w/kg 7w 1843s. 317w 310w 706w 42.7km/h 74km/h 17821500
5.Piotr Czyz10.12.2017I0,010219p 75kg 4.12w/kg 7w 1874.6s. 309w 302w 703w 42km/h 72.5km/h 15922000
6.Grzes Sadowski12.12.2017I-2,15181p 77kg 3.81w/kg 9w 1892s. 293w 284w 791w 41.6km/h 72.1km/h 00100118
7.Lukasz Neubauer14.12.2017I-2,10168p 85kg 2.75w/kg 5w 2121.6s. 234w 229w 560w 37.1km/h 76.1km/h 0094115
8.Lukasz Gadzik7.12.2017I+0.40157p 75kg 2.79w/kg 6w 1973.4s. 209w 203w 500w 39.9km/h 72.9km/h 17218888110
9.Krzysztof Bejner20.11.2017I-0.70130p 86kg 2.71w/kg 9w 2008s. 233w 224w 465w 39.3km/h 72.8km/h 1181457487
10.Klaudiusz Rzeszowski11.12.2017I00126p 94kg 3.43w/kg 15w 1813.6s. 322w 307w 813w 43.4km/h 79.9km/h 0000
11.Agnieszka Bejner12.12.2017I-2,10100p 60kg 2.03w/kg 8w 2695.2s. 122w 114w 315w 29.2km/h 66.7km/h 0099119
12.Kacper Jurak6.12.2017I0,6029p 83kg 6.48w/kg 192w 1854.6s. 538w 346w 1410w 42.4km/h 78.5km/h 0091121
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.