Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-16 PLV-16.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-16 PLV-16.etap.6
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`41 Tacx31.1.201739:29.8s. 397w 381/844w 41.6/76.279/1050/0 2/29.8s90/100503/69446.1/54.30/0
2.Jakub Rucinski 86`176`41 BIKE U UP.S.C.31.1.201739:57.2s. 366w 361/866w 41.1/73.60/00/0 1/28.8s0/0528/71247.9/55.70/0
3.Piotr Czyz 83`180`45 BCT Team31.1.201741:14.2s. 343w 335/863w 39.8/72.30/00/0 3/34s0/0338/54740.6/48.30/0
4.Krzysztof Bejner 94`174`54 plv-team.pl20.12.201644:44.8s. 310w 289/643w 38/71.975/91128/149 6/136s68/88213/46534.7/49.4134/147
5.Remi Ornowski 75`180`40 BIKE U UP29.1.201744:48.2s. 235w 225/535w 36.7/67.586/104155/166 4/36s92/100222/34337.9/46.6163/163
6.Lukasz Gadzik 83`180`37 PLV-Goran-Team29.1.201746:08.2s. 227w 211/483w 35.6/68.884/104169/182 5/36.8s87/99194/29637/43.7175/178
Klasyfikacja górska PLV-16.etap.6
Nazwisko pkt. p2 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p6 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p8 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski85 2/209s68/87443/61030.2/45.90/0 1/217.8s65/81415/49028.9/450/0 1/147.2s66/76438/55024.5/36.70/0
2.Jakub Rucinski70 1/207.2s0/0394/60230.4/47.40/0 3/223.8s0/0350/46528.2/44.10/0 3/153.2s0/0358/48423.5/34.20/0
3.Krzysztof Bejner65 4/230.8s73/86345/45627.3/41.1132/142 2/220s73/87367/46128.6/43.4139/145 2/152.6s77/86370/49423.6/36.3143/149
4.Piotr Czyz50 3/226.2s0/0343/58427.8/470/0 4/230.6s0/0330/46727.3/45.40/0 4/161.6s0/0329/50022.3/34.70/0
5.Remi Ornowski30 5/240.4s86/104272/39426.2/44.2153/159 5/252s82/95249/31025/41.6163/166 5/185.4s81/102263/34519.4/34162/164
6.Lukasz Gadzik15 6/241.8s77/96273/37526/45.4167/174 6/265s79/92245/33023.8/42.6176/180 6/196.2s78/92259/29718.3/30.9177/179
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-16.etap.6
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p7 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski150 1/37.8s0/0403/41547.7/480/0 1/38s0/0402/49147.6/480/0 1/35.8s0/0465/67450.2/57.70/0
2.Klaudiusz Rzeszowski115 2/38s86/88409/43847.4/48.50/0 3/39.6s82/83364/45545.5/45.70/0 3/39s84/88363/62646.1/56.90/0
3.Piotr Czyz110 3/38.8s0/0376/39046.5/46.90/0 2/38.2s0/0388/46547/480/0 2/37.4s0/0407/67948.1/54.70/0
4.Remi Ornowski65 4/41s95/96232/25944/44.6137/137 4/41s88/90232/27943.9/45159/160 6/42.6s87/102229/37542.2/50.6157/158
5.Lukasz Gadzik50 5/41.8s82/84178/25943.1/44.6144/152 5/42.4s87/94212/26942.5/45.8168/172 5/41.8s86/94247/40143.1/48.3171/174
6.Krzysztof Bejner35 6/44s76/77266/27840.8/41.4114/119 6/44.2s75/77265/33540.7/41.2122/123 4/39.8s88/91323/60945.3/52.7136/138
Klasyfikacja zjazdowa PLV-16.etap.6
Nazwisko pkt. p3 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p4 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski55 2/311.2s0/0354/60952/73.60/0 1/164.8s0/0351/86654.6/65.80/0
2.Klaudiusz Rzeszowski55 1/310.6s89/95329/55552.1/76.20/0 2/169.2s90/98281/81653.1/68.30/0
3.Piotr Czyz40 3/319.8s0/0320/53250.7/72.30/0 3/171.6s0/0301/86352.4/650/0
4.Remi Ornowski30 4/340.2s91/100196/33247.6/67.5154/159 4/181s94/101187/53549.7/59.3156/160
5.Krzysztof Bejner20 5/343.2s76/82244/45747.2/71.9121/136 5/185.8s76/79208/60448.4/63.8118/125
6.Lukasz Gadzik10 6/348.6s91/103178/34346.5/68.8169/174 6/194.4s89/100140/45746.3/59.9166/174
Klasyfikacja itt PLV-16.etap.6
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Jakub Rucinski31.1.2017I-2.330284p 78kg 4.69w/kg 5w 2397.2s. 366w 361w 866w 41.1km/h 73.6km/h 0000
2.Piotr Czyz31.1.2017I0,025230p 75kg 4.57w/kg 8w 2474.2s. 343w 335w 863w 39.8km/h 72.3km/h 0000
3.Remi Ornowski29.1.2017I2,520157p 67kg 3.51w/kg 10w 2688.2s. 235w 225w 535w 36.7km/h 67.5km/h 15516686104
4.Klaudiusz Rzeszowski31.1.2017I015150p 94kg 4.22w/kg 16w 2369.8s. 397w 381w 844w 41.6km/h 76.2km/h 0079105
5.Krzysztof Bejner20.12.2016I010106p 86kg 3.6w/kg 21w 2684.8s. 310w 289w 643w 38km/h 71.9km/h 1281497591
6.Lukasz Gadzik29.1.2017I+0.65105p 75kg 3.03w/kg 16w 2768.2s. 227w 211w 483w 35.6km/h 68.8km/h 16918284104
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.