Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-16 PLV-16.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-16 PLV-16.etap.5
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski 86`176`41 BIKE U UP.S.C.20.1.201726:58.6s. 379w 373/936w 39.8/71.60/0153/172 1/86s0/0423/93641.9/61.2168/172
2.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`41 Tacx20.1.201727:04.2s. 405w 397/870w 39.7/75.887/1140/0 2/86s90/113425/87041.9/62.90/0
3.Michal Rozanski 85`180`25 BCT Team11.1.201727:33.4s. 368w 356/794w 39/70.293/1300/0 3/95.6s100/130333/79437.7/59.80/0
4.Remi Ornowski 75`180`40 BIKE U UP20.1.201730:49.0s. 241w 236/535w 34.8/6789/113159/172 4/102s96/113230/53535.3/54.4170/172
5.Piotr Czyz 83`180`45 BCT Team14.1.201730:56.4s. 296w 291/719w 34.7/70.80/00/0 5/106.6s0/0273/71933.7/59.60/0
6.Lukasz Gadzik 83`180`37 PLV-Goran-Team17.1.201732:36.8s. 224w 215/492w 32.9/67.578/105169/183 6/112.2s81/95197/45732/55.1174/179
7.Krzysztof Bejner 94`174`54 plv-team.pl11.12.201633:16.8s. 260w 246/460w 32.3/68.773/92124/142 7/124.2s66/84215/43430.1/56.4134/142
Klasyfikacja górska PLV-16.etap.5
Nazwisko pkt. p3 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p7 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski85 2/132.2s0/0372/72038.2/50.4147/152 1/92.8s0/0453/83538.7/61.1158/163 1/77.6s0/0392/66732.5/49.7160/164
2.Klaudiusz Rzeszowski80 1/126.6s85/102454/73639.9/52.10/0 2/99.2s83/95440/77036.3/64.10/0 2/77.8s80/97439/67932.4/52.70/0
3.Michal Rozanski60 3/134.4s91/107372/64137.5/50.30/0 3/109.4s92/116334/68232.9/58.70/0 3/79.4s90/105382/67231.7/51.50/0
4.Remi Ornowski45 4/151s88/104245/43533.4/49.3157/160 4/115.4s85/100258/50031.2/54.6158/162 4/92.8s84/102252/40527.1/47.9166/168
5.Piotr Czyz25 5/155.2s0/0294/59732.5/48.40/0 5/115.6s0/0313/68431.1/58.80/0 6/94.8s0/0293/59326.6/49.80/0
6.Krzysztof Bejner15 7/162.4s72/83269/45931.1/45.3123/130 6/119s71/78276/42030.3/58.3121/131 5/94.8s73/81291/39926.6/47.2132/139
7.Lukasz Gadzik5 6/160.4s80/104224/38831.4/43.1166/172 7/122.6s80/103237/40129.3/51.6168/174 7/97s73/93249/41026/47.7177/181
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-16.etap.5
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p8 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski145 1/30.4s0/0417/62147.4/53.8137/139 1/31.6s0/0410/54545.6/49138/142 2/43.6s0/0456/80741.4/54155/167
2.Michal Rozanski115 3/32.6s92/101360/48644.2/48.60/0 2/34.6s91/94344/38241.5/42.70/0 1/43s97/107449/68341.9/49.10/0
3.Klaudiusz Rzeszowski115 2/32.4s93/108379/55244.6/48.80/0 3/34.8s81/90338/43341.5/43.60/0 3/47.8s92/105410/71537.7/50.30/0
4.Remi Ornowski70 4/33.2s91/98255/34443.5/49143/146 4/35.4s89/92255/27440.8/42.2150/152 5/52.6s90/100244/38734.2/44164/165
5.Piotr Czyz50 5/36s0/0277/39939.9/420/0 6/37.6s0/0288/31338.3/39.60/0 4/52.2s0/0318/60634.5/48.60/0
6.Lukasz Gadzik30 6/36s84/98200/31139.9/47.9158/166 5/37.2s81/90210/31038.9/44.6167/172 6/55s70/88234/36832.7/42175/180
7.Krzysztof Bejner0 7/40.8s72/76207/30835.3/37.3110/113 7/40.6s74/75248/27935.5/35.8117/119 7/57.4s77/83267/41331.4/40.2125/130
Klasyfikacja zjazdowa PLV-16.etap.5
Nazwisko pkt. p4 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p6 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski55 2/19.6s0/0253/50564.3/71.6154/154 1/55.8s0/0401/83748.3/56.7163/165
2.Klaudiusz Rzeszowski50 1/18.6s89/95244/37967.4/75.80/0 3/59.2s87/94337/68445.5/58.20/0
3.Michal Rozanski40 4/20.2s88/96232/33862.6/70.20/0 2/59s89/100336/67045.7/55.90/0
4.Piotr Czyz30 3/20s0/0235/34863.2/70.80/0 5/64s0/0275/55242.2/55.10/0
5.Remi Ornowski20 6/21.4s99/101132/34858.9/67160/159 4/64s93/103204/46142.2/51164/166
6.Krzysztof Bejner10 5/21.2s70/73114/11859.3/68.7119/125 7/71.8s81/92191/40437.7/52.8124/133
7.Lukasz Gadzik5 7/21.4s90/105111/26559/67.5168/168 6/67s84/94180/39940.3/51.5172/177
Klasyfikacja itt PLV-16.etap.5
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Jakub Rucinski20.1.2017I-2.330275p 78kg 4.86w/kg 6w 1618.6s. 379w 373w 936w 39.8km/h 71.6km/h 15317200
2.Piotr Czyz14.1.2017I0,025238p 75kg 3.95w/kg 5w 1856.4s. 296w 291w 719w 34.7km/h 70.8km/h 0000
3.Klaudiusz Rzeszowski20.1.2017I020221p 94kg 4.31w/kg 8w 1624.2s. 405w 397w 870w 39.7km/h 75.8km/h 0087114
4.Remi Ornowski20.1.2017I2,515214p 67kg 3.6w/kg 5w 1849s. 241w 236w 535w 34.8km/h 67km/h 15917289113
5.Michal Rozanski11.1.2017I0,010197p 77kg 4.78w/kg 12w 1653.4s. 368w 356w 794w 39km/h 70.2km/h 0093130
6.Lukasz Gadzik17.1.2017I+0.65142p 75kg 2.99w/kg 9w 1956.8s. 224w 215w 492w 32.9km/h 67.5km/h 16918378105
7.Krzysztof Bejner11.12.2016I00115p 86kg 3.02w/kg 14w 1996.8s. 260w 246w 460w 32.3km/h 68.7km/h 1241427392
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.