Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-16 PLV-16.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-16 PLV-16.etap.3
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`41 Tacx30.12.201630:40.4s. 360w 337/840w 46.6/69.494/1240/0 1/67s99/103548/84052.4/54.80/0
2.Jakub Rucinski 86`176`41 BIKE U UP.S.C.30.12.201631:14.4s. 332w 324/842w 45.8/64.80/00/0 2/72s0/0433/61748.8/50.40/0
3.Michal Rozanski 85`180`25 BCT Team29.12.201631:41.6s. 356w 350/858w 45.1/65.395/1120/0 4/74.8s100/106389/68246.8/48.90/0
4.Piotr Czyz 83`180`45 BCT Team29.12.201632:50.6s. 323w 320/822w 43.5/64.90/00/0 3/74s0/0400/70647.3/500/0
5.Remi Ornowski 75`180`40 BIKE U UP29.12.201633:10.4s. 237w 232/470w 43.1/59.80/00/0 5/79s0/0241/44044.3/45.20/0
6.Lukasz Gadzik 83`180`37 PLV-Goran-Team29.12.201633:18.4s. 215w 205/617w 42.9/61.584/112158/187 6/80.6s90/98231/43543.5/46.9175/181
7.Krzysztof Bejner 94`174`54 plv-team.pl20.11.201636:09.6s. 269w 262/632w 39.6/66.866/830/0 7/104.6s57/70238/53835.8/41.60/0
Klasyfikacja górska PLV-16.etap.3
Nazwisko pkt. p4 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski60 1/211s81/104478/76840.1/48.30/0
2.Michal Rozanski50 2/214.6s97/109417/73339.4/50.50/0
3.Lukasz Gadzik40 3/239.8s82/103277/53935.3/49.8178/187
4.Jakub Rucinski30 4/241.4s0/0345/63335/47.20/0
5.Remi Ornowski20 5/252.4s0/0240/47033.5/440/0
6.Piotr Czyz10 6/253.2s0/0311/57633.4/46.50/0
7.Krzysztof Bejner0 7/259.4s68/83319/55432.6/47.30/0
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-16.etap.3
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p3 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski140 1/38.2s0/0342/44047.1/48.60/0 1/38.4s0/0329/44347/48.90/0 1/38.2s0/0317/58147.3/52.60/0
2.Klaudiusz Rzeszowski135 2/38.6s98/100314/43446.5/470/0 2/38.6s98/100299/31746.6/470/0 2/38.6s98/102302/36146.8/47.70/0
3.Michal Rozanski90 3/39.6s95/96354/38145.5/45.80/0 3/39.6s95/97351/37445.5/460/0 3/40.4s93/94327/34344.4/44.70/0
4.Piotr Czyz75 5/40.6s0/0321/38444.3/46.70/0 5/40.6s0/0331/34744.4/44.90/0 4/40.4s0/0330/35544.4/450/0
5.Remi Ornowski60 4/40s0/0256/26844.9/45.70/0 4/40s0/0253/26845/45.60/0 5/40.6s0/0236/26344.3/45.40/0
6.Lukasz Gadzik25 6/40.8s84/93185/34844.1/49.1142/143 6/41.4s83/86219/26643.5/45.1158/159 6/41.4s83/90190/31443.5/47.7151/155
7.Krzysztof Bejner0 7/46s66/68266/50139.1/40.70/0 7/43.8s69/70271/28341/41.50/0 7/44.2s68/69265/28440.7/410/0
Klasyfikacja zjazdowa PLV-16.etap.3
Nazwisko pkt. p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski30 1/172.2s92/108306/83453.3/69.40/0
2.Jakub Rucinski25 2/174.8s0/0333/84252.5/64.80/0
3.Michal Rozanski20 3/176.2s99/110322/85852.1/65.30/0
4.Piotr Czyz15 4/181.6s0/0289/82250.6/64.90/0
5.Lukasz Gadzik10 5/187.8s95/112184/61748.9/61.5174/185
6.Krzysztof Bejner5 6/192.8s70/78218/48147.6/66.80/0
7.Remi Ornowski0 7/197.6s0/0156/46646.4/59.80/0
Klasyfikacja itt PLV-16.etap.3
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Piotr Czyz29.12.2016I0,030299p 75kg 4.31w/kg 3w 1970.6s. 323w 320w 822w 43.5km/h 64.9km/h 0000
2.Michal Rozanski29.12.2016I0,025262p 77kg 4.62w/kg 6w 1901.6s. 356w 350w 858w 45.1km/h 65.3km/h 0095112
3.Jakub Rucinski30.12.2016I-2.320214p 78kg 4.26w/kg 8w 1874.4s. 332w 324w 842w 45.8km/h 64.8km/h 0000
4.Remi Ornowski29.12.2016I2,515211p 67kg 3.54w/kg 5w 1990.4s. 237w 232w 470w 43.1km/h 59.8km/h 0000
5.Krzysztof Bejner20.11.2016I-0.710168p 86kg 3.13w/kg 7w 2169.6s. 269w 262w 632w 39.6km/h 66.8km/h 006683
6.Lukasz Gadzik29.12.2016I+0.45130p 75kg 2.87w/kg 10w 1998.4s. 215w 205w 617w 42.9km/h 61.5km/h 15818784112
7.Klaudiusz Rzeszowski30.12.2016I00107p 94kg 3.83w/kg 23w 1840.4s. 360w 337w 840w 46.6km/h 69.4km/h 0094124
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.