Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-16 PLV-16.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-16 PLV-16.etap.2
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`41 Tacx20.12.201626:51.0s. 396w 391/818w 45.8/8091/1100/0 1/69s92/101519/78351.1/61.80/0
2.Michal Rozanski 85`180`25 BCT Team20.12.201627:17.4s. 364w 360/758w 45.1/75.594/1240/0 4/77.4s97/124375/60845.6/58.30/0
3.Jakub Rucinski 86`176`41 BIKE U UP.S.C.20.12.201627:47.0s. 356w 351/887w 44.3/76.80/0158/176 2/74.6s0/0417/68247.2/56.9172/176
4.Piotr Czyz 83`180`45 BCT Team20.12.201628:07.0s. 316w 308/759w 43.8/75.30/00/0 3/75.8s0/0385/64746.5/59.10/0
5.Remi Ornowski 75`180`40 BIKE U UP19.12.201629:19.4s. 230w 226/535w 42/69.788/10849/178 5/82.4s82/96237/41442.7/53.17/69
6.Lukasz Gadzik 83`180`37 PLV-Goran-Team18.12.201629:57.0s. 223w 218/565w 41.1/72.382/114174/185 6/86.2s85/102213/41140.8/53.7178/182
7.Krzysztof Bejner 94`174`54 plv-team.pl20.11.201630:47.2s. 282w 275/637w 40.1/77.768/830/0 7/101.4s57/72258/53936.8/58.50/0
Klasyfikacja górska PLV-16.etap.2
Nazwisko pkt. p4 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Michal Rozanski30 1/119.2s95/111397/73939.2/54.90/0
2.Klaudiusz Rzeszowski25 2/123.4s92/110411/72238/55.30/0
3.Piotr Czyz20 3/125s0/0360/70137.4/54.30/0
4.Jakub Rucinski15 4/130.6s0/0341/71135.8/52.3166/169
5.Remi Ornowski10 5/139.2s86/100233/47433.6/47.84/44
6.Krzysztof Bejner5 6/145s71/81293/52832.3/52.10/0
7.Lukasz Gadzik0 7/152s82/102219/44030.8/47.9180/185
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-16.etap.2
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p3 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski140 2/38.2s92/99389/56446.9/52.50/0 2/38.8s88/96388/65446.5/54.20/0 1/39.8s88/97385/57945.3/60.50/0
2.Jakub Rucinski130 1/36.6s0/0433/57449/51.3152/156 1/38.4s0/0400/68546.9/55.2156/160 3/41.6s0/0335/53643.2/56.6159/161
3.Michal Rozanski95 3/39s93/98361/50746.1/510/0 3/39.4s95/110363/67245.7/52.80/0 2/40.8s94/99347/51943.9/58.40/0
4.Piotr Czyz80 5/40.2s0/0291/43944.7/46.40/0 4/40.8s0/0304/59644/53.60/0 4/42.6s0/0283/52742.3/57.80/0
5.Remi Ornowski50 4/39.4s91/97266/34345.7/49.424/67 6/42.4s84/92225/43142.5/5037/78 5/43.4s89/98226/35841.3/5342/89
6.Lukasz Gadzik25 6/40.2s85/92235/32444.8/49167/170 5/41.2s87/101245/50943.7/52.1179/182 7/44.2s78/91227/36640.8/54.4176/178
7.Krzysztof Bejner5 7/44.2s68/72266/42340.9/43.90/0 7/43.4s65/72283/56541.6/52.10/0 6/43.6s65/69297/49241.1/59.10/0
Klasyfikacja zjazdowa PLV-16.etap.2
Nazwisko pkt. p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Klaudiusz Rzeszowski30 1/38.2s93/100262/71156.5/800/0
2.Michal Rozanski25 2/38.4s100/108323/75856.4/75.50/0
3.Jakub Rucinski20 3/38.8s0/0325/88755.7/76.8167/169
4.Piotr Czyz15 4/39.6s0/0268/69554.5/75.30/0
5.Krzysztof Bejner10 5/41.8s73/81209/40651.8/77.70/0
6.Remi Ornowski5 6/42.6s97/108168/53050.8/69.77/64
7.Lukasz Gadzik0 7/44.4s94/101132/51748.8/72.3177/181
Klasyfikacja itt PLV-16.etap.2
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Michal Rozanski20.12.2016I0,030306p 77kg 4.73w/kg 4w 1637.4s. 364w 360w 758w 45.1km/h 75.5km/h 0094124
2.Jakub Rucinski20.12.2016I-2.325276p 78kg 4.56w/kg 5w 1667s. 356w 351w 887w 44.3km/h 76.8km/h 15817600
3.Klaudiusz Rzeszowski20.12.2016I020259p 94kg 4.21w/kg 5w 1611s. 396w 391w 818w 45.8km/h 80km/h 0091110
4.Remi Ornowski19.12.2016I2,515219p 67kg 3.43w/kg 4w 1759.4s. 230w 226w 535w 42km/h 69.7km/h 4917888108
5.Piotr Czyz20.12.2016I0,010212p 75kg 4.21w/kg 8w 1687s. 316w 308w 759w 43.8km/h 75.3km/h 0000
6.Lukasz Gadzik18.12.2016I+0.45179p 75kg 2.97w/kg 5w 1797s. 223w 218w 565w 41.1km/h 72.3km/h 17418582114
7.Krzysztof Bejner20.11.2016I-0.70176p 86kg 3.28w/kg 7w 1847.2s. 282w 275w 637w 40.1km/h 77.7km/h 006883
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.