Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-16 PLV-16.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
ligowe PLV-16 PLV-16.etap.1
Nazwisko kg.cm.lat team data czas NP. P.s/P.x S.s/S.x C.s/C.x Hr.s/H.x Finisz C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Malinowski 92`186`31 plv-team.pl10.12.201623:04.0s. 391w 384/792w 46.1/71.380/10649/158 1/71.8s89/103477/78749.6/58.20/0
2.Klaudiusz Rzeszowski 102`197`41 Tacx7.12.201623:26.0s. 385w 381/809w 45.3/72.692/1120/0 2/72.4s94/105475/77549.1/56.40/0
3.Jakub Rucinski 86`176`41 BIKE U UP.S.C.8.12.201623:26.6s. 375w 372/838w 45.3/68.50/0162/175 3/75.8s0/0414/83846.9/57.4171/175
4.Piotr Czyz 83`180`45 BCT Team3.12.201624:14.0s. 343w 334/815w 43.8/67.90/00/0 4/76s0/0403/79746.8/53.80/0
5.Michal Rozanski 85`180`25 BCT Team10.12.201624:31.8s. 322w 318/763w 43.3/69.197/1290/0 5/78.2s100/113374/76345.3/54.30/0
6.Remi Ornowski 75`180`40 BIKE U UP9.12.201624:54.2s. 239w 236/513w 42.7/63.795/1120/38 6/82s93/105252/47943.3/51.50/0
7.Lukasz Gadzik 83`180`37 PLV-Goran-Team26.11.201625:48.4s. 224w 220/526w 41.2/66.284/105174/187 7/83.8s84/95243/47042.3/50.8184/187
8.Krzysztof Bejner 94`174`54 plv-team.pl20.11.201626:40.4s. 279w 270/619w 39.9/70.272/890/0 10/104s67/80245/55234.7/53.90/0
9.Pawel Bejner 95`170`38 Specialized PLV4.12.201627:55.8s. 179w 171/530w 38/64.291/112176/189 11/106s86/97144/38433.5/39.8178/180
10.Maciej Zalewski 90`181`33 Tacx10.12.201628:50.8s. 224w 218/580w 36.8/67.30/00/0 9/96.4s0/0225/48836.7/51.10/0
11.Lukasz Rozanski 90`186`23 BCT Team10.12.201629:04.0s. 225w 215/982w 36.5/70.6100/1280/0 8/86.6s104/128314/98240.9/61.50/0
Klasyfikacja górska PLV-16.etap.1
Nazwisko pkt. p4 C.x/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Malinowski30 1/58.8s75/95406/66233.7/56.40/0
2.Piotr Czyz25 2/59.8s0/0359/72733.1/56.50/0
3.Klaudiusz Rzeszowski20 3/60.8s94/111412/72232.4/58.30/0
4.Krzysztof Bejner15 4/63.4s78/89362/57131.2/560/0
5.Jakub Rucinski10 5/63.6s0/0347/68231.2/54.9168/170
6.Michal Rozanski5 6/64.2s96/109336/67930.8/56.90/0
7.Remi Ornowski0 7/65.6s92/112262/49630.3/51.80/0
8.Lukasz Gadzik0 8/71s86/100255/52627.8/52.8180/184
9.Maciej Zalewski0 10/76.6s0/0269/44825.9/53.30/0
10.Lukasz Rozanski0 11/86.6s96/110235/49822.9/55.10/0
11.Pawel Bejner0 9/76.6s94/112216/44425.8/51184/189
Klasyfikacja sprinterska - premie lotne oraz finisz PLV-16.etap.1
Nazwisko pkt. p1 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p2 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x p3 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Malinowski130 3/38.4s80/87380/55746.9/50.7151/153 3/38.8s80/87353/52146.4/49.70/0 1/39s80/84413/65546/48.30/0
2.Jakub Rucinski115 1/37.4s0/0431/60648.1/48.7160/162 1/38.8s0/0376/54746.3/48.8165/166 4/41s0/0367/59144/48.1166/168
3.Klaudiusz Rzeszowski110 4/38.8s88/95406/59046.6/47.80/0 2/38.8s90/93385/59246.3/50.10/0 3/40.8s95/103387/67744.2/46.70/0
4.Piotr Czyz70 8/42s0/0309/45942.9/44.10/0 4/39.4s0/0360/52445.9/47.10/0 2/39.6s0/0389/69445.5/47.50/0
5.Michal Rozanski45 2/37.8s98/110365/53547.8/50.50/0 7/42.2s100/107302/46542.8/45.20/0 7/44.4s97/116298/60840.6/430/0
6.Remi Ornowski40 5/39.8s94/102268/37945/470/0 5/41.4s95/101233/35443.5/47.30/0 5/42s91/102246/45742.8/45.70/0
7.Lukasz Gadzik15 6/41s84/91250/39043.8/47.3171/172 6/41.8s83/92229/43943.1/47.2176/177 6/43.2s83/93237/44841.5/48.2180/181
8.Lukasz Rozanski0 10/46s96/102253/43739.1/40.90/0 11/47.6s100/106215/41037.8/43.60/0 11/52.6s98/110201/48434.2/410/0
9.Maciej Zalewski0 11/47.2s0/0236/37838.1/39.70/0 10/47.4s0/0221/36437.9/41.10/0 10/51.2s0/0220/46035.2/37.40/0
10.Pawel Bejner0 7/41s92/99212/34744/46.6176/177 9/46.4s98/101162/29638.8/40.4176/177 9/47.6s90/94184/39737.7/40.9176/178
11.Krzysztof Bejner0 9/44.4s68/70279/45540.5/41.50/0 8/44.2s77/82268/44240.7/44.10/0 8/46.8s77/81273/56738.5/39.90/0
Klasyfikacja zjazdowa PLV-16.etap.1
Nazwisko pkt. p5 C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x C.s/C.x P.s/P.x S.s/S.x H.s/H.x
1.Jakub Rucinski30 1/21.4s0/0288/70358.5/68.5167/169
2.Klaudiusz Rzeszowski25 2/21.4s89/110220/62258.9/72.60/0
3.Jakub Malinowski20 3/21.4s93/100284/65659/71.30/0
4.Lukasz Rozanski15 4/21.8s100/104207/47857.6/70.60/0
5.Michal Rozanski10 5/22s102/106263/62557.3/69.10/0
6.Piotr Czyz5 6/22s0/0302/65657.6/67.90/0
7.Maciej Zalewski0 10/24.2s0/0120/37952.1/67.30/0
8.Pawel Bejner0 11/27s93/9893/34546.8/64.2188/188
9.Krzysztof Bejner0 7/22.6s78/85177/50555.9/70.20/0
10.Lukasz Gadzik0 8/24s84/95139/47452.5/66.2184/184
11.Remi Ornowski0 9/24.2s98/106145/50051.8/63.70/0
Klasyfikacja itt PLV-16.etap.1
Nazwisko data T cal pktI itt kg w/kg Np-Ns czas P.n P.s P.x S.s S.x Hr.s Hr.x C.s C.x
1.Jakub Rucinski8.12.2016I-2.330335p 78kg 4.81w/kg 3w 1406.6s. 375w 372w 838w 45.3km/h 68.5km/h 16217500
2.Michal Rozanski10.12.2016I0,025271p 77kg 4.18w/kg 4w 1471.8s. 322w 318w 763w 43.3km/h 69.1km/h 0097129
3.Klaudiusz Rzeszowski7.12.2016I020270p 94kg 4.1w/kg 4w 1406s. 385w 381w 809w 45.3km/h 72.6km/h 0092112
4.Jakub Malinowski10.12.2016I-1,215250p 84kg 4.65w/kg 7w 1384s. 391w 384w 792w 46.1km/h 71.3km/h 4915880106
5.Remi Ornowski9.12.2016I2,510245p 67kg 3.57w/kg 3w 1494.2s. 239w 236w 513w 42.7km/h 63.7km/h 03895112
6.Piotr Czyz3.12.2016I0,05218p 75kg 4.57w/kg 9w 1454s. 343w 334w 815w 43.8km/h 67.9km/h 0000
7.Lukasz Gadzik26.11.2016I+0.40193p 75kg 2.99w/kg 4w 1548.4s. 224w 220w 526w 41.2km/h 66.2km/h 17418784105
8.Krzysztof Bejner20.11.2016I-0.70156p 86kg 3.24w/kg 9w 1600.4s. 279w 270w 619w 39.9km/h 70.2km/h 007289
9.Maciej Zalewski10.12.2016I-2.40156p 82kg 2.73w/kg 6w 1730.8s. 224w 218w 580w 36.8km/h 67.3km/h 0000
10.Lukasz Rozanski10.12.2016I00125p 82kg 2.74w/kg 10w 1744s. 225w 215w 982w 36.5km/h 70.6km/h 00100128
11.Pawel Bejner4.12.2016I-0.20105p 87kg 2.06w/kg 8w 1675.8s. 179w 171w 530w 38km/h 64.2km/h 17618991112
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.