PLV-17 edycja Wyścig sześcioetapowy. Zaczynamy edycję 1.12.2017 r. Kończymy edycję 31.01.2018 r.
Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-17 PLV-17.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
Klasyfikacja generalna PLV edycja 17.
Nazwisko T k. teamdaneczas-sumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1.Jakub RucinskiI-1.3BIKE U UP.S.C.42lat.78kg.176cm 2:38:12.0s.28:05.8s. /401NP 27:05.0s. /370NP 26:14.0s. /368NP 10:45.6s. /409NP 28:00.4s. /350NP 38:01.2s. /355NP
2.Pawel NalezytyI-1,3BIKE U UP26lat.77kg.186cm 2:42:25.2s.29:08.2s. /365NP 27:23.4s. /351NP 26:48.8s. /340NP 11:48.0s. /358NP 27:59.8s. /351NP 39:17.0s. /345NP
3.Remi OrnowskiI0,6BIKE U UP41lat.72kg.182cm 2:45:03.8s.28:57.4s. /373NP 28:32.4s. /307NP 26:08.0s. /365NP 12:23.8s. /312NP 29:12.0s. /317NP 39:50.2s. /318NP
4.Klaudiusz RzeszowskiI0Tacx42lat.94kg.197cm 2:47:20.6s.30:13.6s. /322NP 30:27.4s. /303NP 26:13.2s. /346NP 11:47.8s. /396NP 29:56.0s. /355NP 38:42.6s. /349NP
5.Grzes SadowskiI-2,1Gryf Tczew32lat.77kg.180cm 2:56:46.0s.31:32.0s. /293NP 28:02.4s. /329NP 26:58.0s. /334NP 10:38.6s. /422NP 31:25.8s. /310NP 48:09.2s. /0NP
6.Lukasz GadzikI+0.4PLV-Goran-Team38lat.75kg.180cm 3:01:58.8s.32:53.4s. /209NP 29:56.2s. /216NP 27:24.4s. /223NP 13:16.6s. /243NP 33:40.6s. /217NP 44:47.6s. /214NP
7.Kacper JurakI0,6BIKE U UP35lat.83kg.198cm 3:07:16.2s.30:54.6s. /538NP 32:45.4s. /248NP 31:05.8s. /246NP 12:00.0s. /377NP 35:51.0s. /262NP 44:39.4s. /456NP
8.Krzysztof BejnerI-0.7plv-team.pl55lat.86kg.174cm 3:12:18.6s.33:28.0s. /233NP 33:53.2s. /236NP 30:34.0s. /236NP 13:57.4s. /323NP 33:16.8s. /260NP 47:09.2s. /236NP
9.Piotr CzyzI0,0BCT Team46lat.75kg.180cm 3:23:54.2s.31:14.6s. /309NP 27:43.4s. /321NP 38:59.0s. /0NP 20:57.0s. /0NP 36:51.0s. /0NP 48:09.2s. /0NP
10.Lukasz NeubauerI-2,1plv-team.pl37lat.85kg.182cm 3:31:45.6s.35:21.6s. /234NP 31:27.8s. /264NP 38:59.0s. /0NP 20:57.0s. /0NP 36:51.0s. /0NP 48:09.2s. /0NP
11.Felipe AlvaradoI-1,3Bike U Up34lat.74kg.180cm 3:36:40.0s.30:43.0s. /317NP 41:00.8s. /0NP 38:59.0s. /0NP 20:57.0s. /0NP 36:51.0s. /0NP 48:09.2s. /0NP
12.Agnieszka BejnerI-2,1Gryf Tczew29lat.60kg.155cm 3:47:52.2s.44:55.2s. /122NP 40:00.8s. /149NP 37:59.0s. /132NP 19:57.0s. /135NP 36:51.0s. /0NP 48:09.2s. /0NP
Klasyfikacja generalna górska PLV edycja 17.
Nazwisko danesumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1 Jakub Rucinski42wiek.78kg.176cm 310 pkt. 25 pkt. 15 pkt. 40 pkt. 50 pkt. 70 pkt. 110 pkt.
2 Klaudiusz Rzeszowski42wiek.94kg.197cm 305 pkt. 30 pkt. 30 pkt. 30 pkt. 25 pkt. 80 pkt. 110 pkt.
3 Pawel Nalezyty26wiek.77kg.186cm 185 pkt. 10 pkt. 10 pkt. 20 pkt. 25 pkt. 50 pkt. 70 pkt.
4 Remi Ornowski41wiek.72kg.182cm 185 pkt. 15 pkt. 0 pkt. 50 pkt. 20 pkt. 30 pkt. 70 pkt.
5 Kacper Jurak35wiek.83kg.198cm 70 pkt. 5 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 25 pkt. 0 pkt. 40 pkt.
6 Lukasz Gadzik38wiek.75kg.180cm 35 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 10 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 20 pkt.
7 Krzysztof Bejner55wiek.86kg.174cm 20 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 10 pkt. 0 pkt.
8 Grzes Sadowski32wiek.77kg.180cm 235 pkt. 20 pkt. 25 pkt. 60 pkt. 60 pkt. 70 pkt. pkt.
9 Agnieszka Bejner29wiek.60kg.155cm 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt.
10 Piotr Czyz46wiek.75kg.180cm 20 pkt. 0 pkt. 20 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
11 Lukasz Neubauer37wiek.85kg.182cm 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
12 Felipe Alvarado34wiek.74kg.180cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
Klasyfikacja generalna sprinterska PLV edycja 17.
NazwiskodanesumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1.Jakub Rucinski42lat.78kg.176cm 765 pkt. 135 pkt. 145 pkt. 105 pkt. 90 pkt. 145 pkt. 145 pkt.
2.Pawel Nalezyty26lat.77kg.186cm 590 pkt. 85 pkt. 120 pkt. 120 pkt. 60 pkt. 110 pkt. 95 pkt.
3.Remi Ornowski41lat.72kg.182cm 450 pkt. 85 pkt. 70 pkt. 90 pkt. 5 pkt. 85 pkt. 115 pkt.
4.Klaudiusz Rzeszowski42lat.94kg.197cm 425 pkt. 65 pkt. 0 pkt. 125 pkt. 75 pkt. 65 pkt. 95 pkt.
5.Lukasz Gadzik38lat.75kg.180cm 150 pkt. 0 pkt. 30 pkt. 40 pkt. 10 pkt. 30 pkt. 40 pkt.
6.Kacper Jurak35lat.83kg.198cm 145 pkt. 60 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 40 pkt. 15 pkt. 30 pkt.
7.Krzysztof Bejner55lat.86kg.174cm 10 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 5 pkt.
8.Grzes Sadowski32lat.77kg.180cm 260 pkt. 30 pkt. 80 pkt. 45 pkt. 35 pkt. 70 pkt. pkt.
9.Agnieszka Bejner29lat.60kg.155cm 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt.
10.Piotr Czyz46lat.75kg.180cm 105 pkt. 35 pkt. 70 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
11.Lukasz Neubauer37lat.85kg.182cm 10 pkt. 0 pkt. 10 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
12.Felipe Alvarado34lat.74kg.180cm 30 pkt. 30 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
Klasyfikacja generalna zjazdowa PLV edycja 17.
NazwiskodanesumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1.Klaudiusz Rzeszowski42lat.94kg.197cm 165 pkt. 30 pkt. 0 pkt. 30 pkt. 0 pkt. 50 pkt. 55 pkt.
2.Jakub Rucinski42lat.78kg.176cm 165 pkt. 25 pkt. 15 pkt. 20 pkt. 0 pkt. 50 pkt. 55 pkt.
3.Pawel Nalezyty26lat.77kg.186cm 140 pkt. 20 pkt. 20 pkt. 25 pkt. 0 pkt. 35 pkt. 40 pkt.
4.Remi Ornowski41lat.72kg.182cm 90 pkt. 10 pkt. 10 pkt. 10 pkt. 0 pkt. 30 pkt. 30 pkt.
5.Kacper Jurak35lat.83kg.198cm 60 pkt. 15 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 35 pkt. 10 pkt.
6.Krzysztof Bejner55lat.86kg.174cm 20 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 15 pkt.
7.Lukasz Gadzik38lat.75kg.180cm 10 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 5 pkt.
8.Grzes Sadowski32lat.77kg.180cm 50 pkt. 5 pkt. 25 pkt. 15 pkt. 0 pkt. 5 pkt. pkt.
9.Agnieszka Bejner29lat.60kg.155cm 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt.
10.Piotr Czyz46lat.75kg.180cm 30 pkt. 0 pkt. 30 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
11.Lukasz Neubauer37lat.85kg.182cm 5 pkt. 0 pkt. 5 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
12.Felipe Alvarado34lat.74kg.180cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
Klasyfikacja generalna ITT PLV edycja 17.
Nazwisko danesumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1.Pawel Nalezyty 26lat.77kg.186cm 155 pkt. 25 pkt. 30 pkt. 20 pkt. 20 pkt. 30 pkt. 30 pkt.
2.Jakub Rucinski 42lat.78kg.176cm 150 pkt. 30 pkt. 20 pkt. 30 pkt. 30 pkt. 20 pkt. 20 pkt.
3.Remi Ornowski 41lat.72kg.182cm 120 pkt. 20 pkt. 25 pkt. 10 pkt. 15 pkt. 25 pkt. 25 pkt.
4.Klaudiusz Rzeszowski 42lat.94kg.197cm 55 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 25 pkt. 15 pkt. 15 pkt.
5.Krzysztof Bejner 55lat.86kg.174cm 35 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 25 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 10 pkt.
6.Lukasz Gadzik 38lat.75kg.180cm 20 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 10 pkt. 5 pkt.
7.Kacper Jurak 35lat.83kg.198cm 5 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 0 pkt.
8.Grzes Sadowski 32lat.77kg.180cm 45 pkt. 5 pkt. 15 pkt. 15 pkt. 10 pkt. 0 pkt. pkt.
9.Agnieszka Bejner 29lat.60kg.155cm 5 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 0 pkt. pkt. pkt.
10.Piotr Czyz 46lat.75kg.180cm 15 pkt. 10 pkt. 5 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
11.Lukasz Neubauer 37lat.85kg.182cm 10 pkt. 0 pkt. 10 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
12.Felipe Alvarado 34lat.74kg.180cm 15 pkt. 15 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.