PLV-16 edycja Wyścig sześcioetapowy. Zaczynamy edycję 1.12.2016 r. Kończymy edycję 31.01.2017 r.
Główna Zasady Technika Edycje VR-RLV Pliki PLV-16 PLV-16.Etapy Etap.1 Etap.2 Etap.3 Etap.4 Etap.5 Etap.6 Forum
Klasyfikacja generalna PLV edycja 16.
Nazwisko T k. teamdaneczas-sumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1.Klaudiusz RzeszowskiI0Tacx41lat.94kg.197cm 2:38:32.8s.23:26.0s. /385NP 26:51.0s. /396NP 30:40.4s. /360NP 11:01.4s. /443NP 27:04.2s. /405NP 39:29.8s. /397NP
2.Jakub RucinskiI-2.3BIKE U UP.S.C.41lat.78kg.176cm 2:40:02.8s.23:26.6s. /375NP 27:47.0s. /356NP 31:14.4s. /332NP 10:39.0s. /423NP 26:58.6s. /379NP 39:57.2s. /366NP
3.Piotr CzyzI0,0BCT Team45lat.75kg.180cm 2:48:40.4s.24:14.0s. /343NP 28:07.0s. /316NP 32:50.6s. /323NP 11:18.2s. /376NP 30:56.4s. /296NP 41:14.2s. /343NP
4.Michal RozanskiI0,0BCT Team25lat.77kg.180cm 2:49:13.4s.24:31.8s. /322NP 27:17.4s. /364NP 31:41.6s. /356NP 11:01.0s. /397NP 27:33.4s. /368NP 47:08.2s. /0NP
5.Remi OrnowskiI2,5BIKE U UP40lat.67kg.180cm 2:55:24.2s.24:54.2s. /239NP 29:19.4s. /230NP 33:10.4s. /237NP 12:23.0s. /254NP 30:49.0s. /241NP 44:48.2s. /235NP
6.Lukasz GadzikI+0.4PLV-Goran-Team37lat.75kg.180cm 3:00:33.4s.25:48.4s. /224NP 29:57.0s. /223NP 33:18.4s. /215NP 12:44.6s. /255NP 32:36.8s. /224NP 46:08.2s. /227NP
7.Krzysztof BejnerI-0.7plv-team.pl54lat.86kg.174cm 3:05:36.2s.26:40.4s. /279NP 30:47.2s. /282NP 36:09.6s. /269NP 13:57.4s. /323NP 33:16.8s. /260NP 44:44.8s. /310NP
8.Jakub MalinowskiI-1,2plv-team.pl31lat.84kg.186cm 3:08:23.2s.23:04.0s. /391NP 31:47.2s. /0NP 37:09.6s. /0NP 14:57.4s. /0NP 34:16.8s. /0NP 47:08.2s. /0NP
9.Pawel BejnerI-0.2Specialized PLV38lat.87kg.170cm 3:13:15.0s.27:55.8s. /179NP 31:47.2s. /0NP 37:09.6s. /0NP 14:57.4s. /0NP 34:16.8s. /0NP 47:08.2s. /0NP
10.Maciej ZalewskiI-2.4Tacx33lat.82kg.181cm 3:14:10.0s.28:50.8s. /224NP 31:47.2s. /0NP 37:09.6s. /0NP 14:57.4s. /0NP 34:16.8s. /0NP 47:08.2s. /0NP
11.Lukasz RozanskiI0BCT Team23lat.82kg.186cm 3:14:23.2s.29:04.0s. /225NP 31:47.2s. /0NP 37:09.6s. /0NP 14:57.4s. /0NP 34:16.8s. /0NP 47:08.2s. /0NP
Klasyfikacja generalna górska PLV edycja 16.
Nazwisko danesumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1 Klaudiusz Rzeszowski41wiek.94kg.197cm 310 pkt. 20 pkt. 25 pkt. 60 pkt. 40 pkt. 80 pkt. 85 pkt.
2 Jakub Rucinski41wiek.78kg.176cm 265 pkt. 10 pkt. 15 pkt. 30 pkt. 55 pkt. 85 pkt. 70 pkt.
3 Piotr Czyz45wiek.75kg.180cm 165 pkt. 25 pkt. 20 pkt. 10 pkt. 35 pkt. 25 pkt. 50 pkt.
4 Remi Ornowski40wiek.67kg.180cm 120 pkt. 0 pkt. 10 pkt. 20 pkt. 15 pkt. 45 pkt. 30 pkt.
5 Krzysztof Bejner54wiek.86kg.174cm 110 pkt. 15 pkt. 5 pkt. 0 pkt. 10 pkt. 15 pkt. 65 pkt.
6 Lukasz Gadzik37wiek.75kg.180cm 65 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 40 pkt. 5 pkt. 5 pkt. 15 pkt.
7 Michal Rozanski25wiek.77kg.180cm 195 pkt. 5 pkt. 30 pkt. 50 pkt. 50 pkt. 60 pkt. pkt.
8 Jakub Malinowski31wiek.84kg.186cm 30 pkt. 30 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
9 Lukasz Rozanski23wiek.82kg.186cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
10 Maciej Zalewski33wiek.82kg.181cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
11 Pawel Bejner38wiek.87kg.170cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
Klasyfikacja generalna sprinterska PLV edycja 16.
NazwiskodanesumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1.Jakub Rucinski41lat.78kg.176cm 770 pkt. 115 pkt. 130 pkt. 140 pkt. 90 pkt. 145 pkt. 150 pkt.
2.Klaudiusz Rzeszowski41lat.94kg.197cm 685 pkt. 110 pkt. 140 pkt. 135 pkt. 70 pkt. 115 pkt. 115 pkt.
3.Piotr Czyz45lat.75kg.180cm 450 pkt. 70 pkt. 80 pkt. 75 pkt. 65 pkt. 50 pkt. 110 pkt.
4.Remi Ornowski40lat.67kg.180cm 315 pkt. 40 pkt. 50 pkt. 60 pkt. 30 pkt. 70 pkt. 65 pkt.
5.Lukasz Gadzik37lat.75kg.180cm 160 pkt. 15 pkt. 25 pkt. 25 pkt. 15 pkt. 30 pkt. 50 pkt.
6.Krzysztof Bejner54lat.86kg.174cm 40 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 35 pkt.
7.Michal Rozanski25lat.77kg.180cm 390 pkt. 45 pkt. 95 pkt. 90 pkt. 45 pkt. 115 pkt. pkt.
8.Jakub Malinowski31lat.84kg.186cm 130 pkt. 130 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
9.Lukasz Rozanski23lat.82kg.186cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
10.Maciej Zalewski33lat.82kg.181cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
11.Pawel Bejner38lat.87kg.170cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
Klasyfikacja generalna zjazdowa PLV edycja 16.
NazwiskodanesumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1.Klaudiusz Rzeszowski41lat.94kg.197cm 190 pkt. 25 pkt. 30 pkt. 30 pkt. 0 pkt. 50 pkt. 55 pkt.
2.Jakub Rucinski41lat.78kg.176cm 185 pkt. 30 pkt. 20 pkt. 25 pkt. 0 pkt. 55 pkt. 55 pkt.
3.Piotr Czyz45lat.75kg.180cm 105 pkt. 5 pkt. 15 pkt. 15 pkt. 0 pkt. 30 pkt. 40 pkt.
4.Remi Ornowski40lat.67kg.180cm 55 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 20 pkt. 30 pkt.
5.Krzysztof Bejner54lat.86kg.174cm 45 pkt. 0 pkt. 10 pkt. 5 pkt. 0 pkt. 10 pkt. 20 pkt.
6.Lukasz Gadzik37lat.75kg.180cm 25 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 10 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 10 pkt.
7.Michal Rozanski25lat.77kg.180cm 95 pkt. 10 pkt. 25 pkt. 20 pkt. 0 pkt. 40 pkt. pkt.
8.Jakub Malinowski31lat.84kg.186cm 20 pkt. 20 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
9.Lukasz Rozanski23lat.82kg.186cm 15 pkt. 15 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
10.Maciej Zalewski33lat.82kg.181cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
11.Pawel Bejner38lat.87kg.170cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
Klasyfikacja generalna ITT PLV edycja 16.
Nazwisko danesumaEtap.1 Etap.2Etap.3Etap.4 Etap.5Etap.6
1.Jakub Rucinski 41lat.78kg.176cm 165 pkt. 30 pkt. 25 pkt. 20 pkt. 30 pkt. 30 pkt. 30 pkt.
2.Piotr Czyz 45lat.75kg.180cm 115 pkt. 5 pkt. 10 pkt. 30 pkt. 20 pkt. 25 pkt. 25 pkt.
3.Klaudiusz Rzeszowski 41lat.94kg.197cm 100 pkt. 20 pkt. 20 pkt. 0 pkt. 25 pkt. 20 pkt. 15 pkt.
4.Remi Ornowski 40lat.67kg.180cm 90 pkt. 10 pkt. 15 pkt. 15 pkt. 15 pkt. 15 pkt. 20 pkt.
5.Lukasz Gadzik 37lat.75kg.180cm 30 pkt. 0 pkt. 5 pkt. 5 pkt. 10 pkt. 5 pkt. 5 pkt.
6.Krzysztof Bejner 54lat.86kg.174cm 20 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 10 pkt. 0 pkt. 0 pkt. 10 pkt.
7.Michal Rozanski 25lat.77kg.180cm 95 pkt. 25 pkt. 30 pkt. 25 pkt. 5 pkt. 10 pkt. pkt.
8.Jakub Malinowski 31lat.84kg.186cm 15 pkt. 15 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
9.Lukasz Rozanski 23lat.82kg.186cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
10.Maciej Zalewski 33lat.82kg.181cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
11.Pawel Bejner 38lat.87kg.170cm 0 pkt. 0 pkt. pkt. pkt. pkt. pkt. pkt.
Klikając na nazwisko lub imię możemy ściągnąć wybrany przejazd.
Klikając na wykres danego zawodnika możemy otworzyć wykres porównania czasowego przejazdów.
Klikając na "ligowe" wyświetlimy wszystkie nadesłane przejazdy.
kg+r waga ciała plus waga roweru. Przyjmujemy 8kg wagi roweru.
pktI, pktZ, pktL. pktG - punkty danej klasyfikacji. I- indywidualna jazda na czas, Z - zjazdowa, L - lotna/sprinterska, G - górska.
itt - wynik wzoru ((W/(kg+r))/((MocNP-MocS)+10) całość przemnożona przez 1000.
Np-Ns - różnica między mocą znormalizowaną MocNP a mocą średnią MocS.
L,G... - punkty lotne, górskie.30,25,20pkt itd. Finisz 60pkt. Wyróżnione górskie liczone podwójnie.
L1,L2,G3, Z4... - premia, miejsce/czas przejechania danej premii.
C.x/C.s - kadencja maksymalna/srednia danej premii.
P.x/P.s - moc maksymalna/srednia danej premii.
H.x/H.s - tetno maksymalne/srednie danej premii.
Finisz. - jak wyżej tylko ostatni kilometr.
NP. - moc znormalizowana.
F, I. - trenażer: F-Fortius, I-iMagic.